Święta nad morzem 24-27.12.15

Cena od 1360 zł Czytaj więcej

Sylwester 2015 nad morzem

Cena od 1989 Czytaj więcej

HOTEL SPA NAD MORZEM

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy położony jest w klimatycznym nadmorskim kurorcie Jastarnia, w centrum Półwyspu Helskiego, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem.

Obiekt znajduje się przy piaszczystej plaży w pięknym otoczeniu lasu. Ten luksusowy hotel nad morzem, wyróżniający się nowoczesną, niebanalną architekturą oraz wyjątkową atmosferą, jest doskonałym miejscem do wypoczynku.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w trakcie weekendów nad morzem, gdzie czeka na Państwa relaksująca i kojąca zmysły strefa spa i wellness. Zapraszamy także rodziny na wczasy nad morzem z dziećmi. Zapewniamy naszym Gościom szereg atrakcji, poczynając od zabiegów SPA, poprzez atrakcje na basenie, a kończąc na nieograniczonych możliwościach, jakie oferuje okolica.

Nasz hotel nad morzem, zapewnia także luksusowe, nowe pokoje, apartamenty, wyborną ofertę gastronomiczną oraz szereg atrakcji w strefie SPA i na basenie. Jesteśmy przekonani, że wśród sosnowego lasu, ukojeni szumem fal odnajdą Państwo spokój i wyciszenie.

W naszym hotelu dołożymy wszelkich starań, aby pobyt tu był miłym wspomnieniem i zapewniał Państwu dokładnie to, czego oczekiwaliście od wyjazdu nad morze.

Pakiet

DAY SPA w Domu Zdrojowym

Cena od 100 Czytaj więcej
Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony, tworzenia statystyk, dostosowywania reklam do zainteresowań. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji