Hotel**** SPA & FAMILY Dom Zdrojowy

Atrakcje o każdej porze roku

W Domu Zdrojowym w Jastarni na Półwyspie Helskim dbamy o to, abyście Państwo spędzili wakacje, o jakich marzycie. To luksusowy hotel nad morzem, w którym nie brakuje atrakcji o każdej porze roku i którego profesjonalna obsługa zapewni przyjazną atmosferę oraz komfort wszystkim Gościom.

Komfort wypoczynku

W części hotelowej oferujemy komfortowe, klimatyzowane i w pełni wyposażone pokoje – zarówno standardowe, jak również typu Family Size, które dzięki swojej większej powierzchni, pozwolą na niezapomniane wczasy nad morzem z dzieckiem i rodziną. Piękna aranżacja, niepowtarzalny klimat oraz wysoki standard pokojów sprawią, że spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Do dyspozycji osób o wysokich oczekiwaniach oddajemy pokoje typu studio oraz luksusowe apartamenty nad morzem, które charakteryzuje podwyższony standard oraz bogate wyposażenie. Każdy z nich jest inny i posiada swój urok, umożliwiając wypoczynek w najlepszych warunkach.

Atrakcje i rekreacja

Nasz hotel z basenem nad morzem to idealne miejsce dla miłośników błogiego wypoczynku. Posiadamy hotelową plażę, zapewniamy atrakcje najmłodszym i proponujemy regeneracyjny weekend SPA dla dwojga. W naszej strefie relaksu zapewniamy szeroki zakres usług, indywidualnie dostosowanych do każdego z Państwa. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, którzy korzystają z wysokiej jakości kosmetyków.

Naszą wielką dumą jest strefa rekreacji, w skład której wchodzą basen, jacuzzi, tepidarium, słoneczna łąka oraz sauny. Zapraszamy również do aktywnego wypoczynku. Goście mogą korzystać z:

W naszym hotelowym SPA oferujemy także liczne programy zabiegowe oraz specjalne pakiety SPA, w skład których wchodzą indywidualnie przygotowane propozycje i zabiegi dla każdego z naszych Gości.

Oferty pakietowe, z których skorzystać można w sezonie letnim, zawierają w cenie wszystkie usługi hotelowe, w tym:

Powyższe usługi oraz atrakcje są przeznaczone tylko dla Gości Hotelu **** SPA & FAMILY Dom Zdrojowy – wszystko to w trosce o Państwa wyjątkowy wypoczynek.

Oferta dla biznesu

Zapraszamy nie tylko na wakacje czy weekend nad morzem, ale i na spotkania biznesowe Klientów reprezentujących firmy lub instytucje. Wynajmujemy sale konferencyjne nad morzem o wysokim standardzie, które posiadają nowoczesne zaplecze techniczne. Organizujemy kameralne i duże konferencje, szkolenia, sympozja i wszelkiego rodzaju prestiżowe wydarzenia, w trakcie których zadbamy o każdy szczegół.

Polecamy ponadto naszą kuchnię i zapraszamy do kawiarni z tarasem, skąd można podziwiać piękno Zatoki Puckiej.

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony, tworzenia statystyk, dostosowywania reklam do zainteresowań. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji